סיכוי-אופוק לשוויון ושותפות (ע"ר)

אנחנו שמחים ומתרגשים לבשר על בחירתה של רגד ג'ראיסי לתפקיד מנכ"לית שותפה של סיכוי-אופוק.

את רגד אנחנו מכירים כבר כמה שנים טובות. היא מנהלת מוערכת ואהובה, שיודעת להוביל צוות ולא פחות מכך – לקדם חזון. בשלוש השנים האחרונות היא ניהלה במשותף את המחלקה למדיניות שוויונית, היתה חברה בצוות הניהולי של סיכוי-אופוק ושותפה להובלה של תהליכי שינוי מדיניות דרמטיים ומשמעותיים.

רגד מביאה איתה לתפקיד יכולות מגוונות וניסיון עשיר בקידום שוויון ושותפות בין יהודים וערבים. לפני שהצטרפה לסיכוי-אופוק, היא עבדה במשך 9 שנים באגודה לזכויות האזרח בתפקידים שונים, ביניהם ניהול היחידה לקידום זכויות המיעוט הערבי בישראל.

רגד היא עו"ד, בוגרת תואר ראשון במשפטים ומדעי הקוגניציה באוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגרת תואר שני במשפט ציבורי בתוכנית המשותפת של אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת נורת'ווסטרן שבשיקגו. כיום היא גרה בנוף הגליל עם בן זוגה ושני בניהם.

רגד מצטרפת לעופר דגן בניהול העמותה ומחליפה בתפקיד את אמג'ד שביטה, שלאחרונה סיים את תפקידו אחרי שנים רבות בארגון. אנחנו בטוחים שביחד עם עופר ועם כל צוות סיכוי-אופוק ובזכות המקצועיות והרגישות שלה, היא תוביל את הארגון להמשך צמיחה והעמקת ההשפעה שלנו בקידום שוויון ושותפות בין החברה הערבית והיהודית בישראל.

בהצלחה רגד יקרה, אנחנו מאמינות ומאמינים בך.

Silence is Golden