סיכוי-אופוק לשוויון ושותפות (ע"ר)

עמותת סיכוי, ארגון יהודי-ערבי הפועלת לקידום שוויון וחברה משותפת בין ערבים ויהודים אזרחי ישראל, מחפשת עמית/ת פיתוח משאבים בכיר/ה להובלת תחום פיתוח המשאבים הפילנתרופים של סיכוי בישראל.

סיכוי הוא ארגון של אזרחים יהודים וערבים אשר נטלו על עצמם לקדם שוויון ושותפות בכל התחומים והרמות בין האזרחים הערבים-פלסטינים לאזרחים היהודים בישראל. העמותה פועלת משנת 1991 מול משרדי הממשלה, גופים ציבוריים, השלטון המקומי והציבור הרחב כדי לחולל שינוי מרחיק לכת במדיניות הממשלה כלפי האזרחים הערבים ולקדם מציאות של חברה משותפת ושוויונית.

נושא/ת המשרה ת/ישא באחריות העיקרית לזיהוי, פיתוח ושימור הזדמנויות לפיתוח משאבים בישראל, בעיקר בקרב ארגונים ובכירים בסקטור העסקי, בדגש על ענף ההייטק. העבודה כוללת יצירה וניהול של דו"חות, מסמכים וחומרי הסברה בעברית (למשל בקשות מענקים, דו"חות ביצוע, ניוזלטרים וקמפיינים אינטרנטיים). כחלק מצוות פיתוח המשאבים יהיה לו חלק פעיל בתכנון האסטרטגי, כמו גם בהגדרה וביישום של יעדים ארוכי-טווח לפעילויות ולגיוס כספים ושותפים אסטרטגיים.

דרישות התפקיד:

היקף המשרה: 80–100 אחוז

מיקום: העבודה במשרדי סיכוי בחיפה ובירושלים, וכוללת נסיעות לפגישות בירושלים, תל אביב ומקומות נוספים ברחבי הארץ, ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית. נדרשת גמישות מסוימת בשעות העבודה. תיתכן עבודה חלקית מהבית.

תחילת העבודה: מיידית

נא לשלוח קורות חיים בצירוף מכתב נלווה ל sikkuy.jobs@gmail.com, עד ה-20.2.19, ולכתוב את שם המשרה בכותרת הדואל.

 

 

 

 

 

 

Silence is Golden