סיכוי-אופוק לשוויון ושותפות (ע"ר)

עזרו לילדי הנגב להתמגן!

6 ילדים נהרגו בנגב ביום הראשון של הלחימה - עם המציאות הזו אסור להשלים. לתושבי הכפרים הלא מוכרים מגיעה הגנה - בדיוק כמו לכל אזרח אחר.

קראו עוד

את הרדיפה הזו חייבים לעצור!

גם בימים קשים אלו, אסור לנו לוותר על האנושיות והערכים שלנו - האזרחים הערבים אינם שעיר לעזאזל!
קראו עוד על פעולותינו לבלימת הרדיפה הפוליטית

קראו עוד

הבחירות לרשויות המקומיות מתקרבות והפשיעה משתוללת

עשרות שנים של מדיניות מכוונת של אפלייה והזנחה ביססו קרקע פורייה להתפתחות של ארגוני הפשיעה ביישובים הערבים. ככל שנתקרב ליום הבחירות לרשויות המקומיות, המצב עלול רק להחמיר.

קראו עוד

הגיע הזמן שבתי החולים ידברו ערבית!

רק רבע מהשילוט בבתי החולים מתורגם לערבית, וכמחצית מבתי החולים לא תרגמו לערבית אפילו שלטי אזהרה וחירום! קראו עוד במחקר החדש שלנו

קראו עוד

התכנית של שיקלי: עקירת הכפרים הבלתי מוכרים

על פי תכנית ״המיקודים״ החדשה שהציג השר שיקלי, אזרחי המדינה – תושבי הכפרים הלא מוכרים, יעקרו מאדמותיהם הם וירוכזו ביישובים מוכרים, בכפייה.

קראו עוד

תחומי הפעילות של סיכוי-אופוק

המחלקה לחברה משותפת

פועלים לקדם, להרחיב ולעצב מציאות של חברה משותפת ומרחבים משותפים המבוססים על כבוד, אמון והיכרות מעמיקים בין ערבים ויהודים.

לכל המידע על המחלקה

המחלקה למדיניות שוויונית

מקדמים הקצאה שוויונית של משאבים לחברה הערבית בפעילות על ידי אדבוקציה מול משרדי הממשלה ובתמיכה בעבודת הרשויות המקומיות הערביות.

לכל המידע על המחלקה

המחלקה לפעילות ציבורית

המחלקה לפעילות ציבורית הוקמה במטרה לרתום ולהוביל את השיח הציבורי והתקשורתי למען קידום שוויון ושותפות יהודית-ערבית בישראל בכל הרמות ובייחוד בכל תחומי הפעילות המגוונים של העמותה לרבות קידום הייצוג הערבי בתקשורת

לכל המידע על המחלקה

מידע נגיש

Silence is Golden