סיכוי-אופוק לשוויון ושותפות (ע"ר)

הדובר.ת פועל.ת במסגרת המחלקה לפעילות ציבורית של עמותת סיכוי-אופוק, האחראית על כל ההיבטים הציבוריים והתקשורתיים של פעילות העמותה. מטרת המחלקה היא לרתום את השיח הציבורי והתקשורתי לקידום שוויון ושותפות בין ערבים ויהודים, ולצורך כך עושה שימוש במגוון כלים וערוצים של פעילות בתקשורת המסורתית והחדשה. באמצעות העבודה בזירות הציבוריות, המחלקה מקדמת את הפרויקטים המקצועיים השונים של סיכוי-אופוק ומחזקת את עבודת האדבוקציה והפעילות בשטח. המחלקה גם אחראית על מיצוב העמותה כגורם משפיע ומוביל בתחום צמצום הפערים בין יהודים לערבים וקידום זכויות החברה הערבית בישראל, יוזמת קמפיינים ציבוריים ומפרסמת תגובות למדיניות הממשלה והרשויות כלפי האזרחים הערבים.

ליבת התפקיד:

לדובר.ת העמותה לתקשורת העברית יש אחריות מלאה על ניהול פעילות הדוברות והתקשורת של סיכוי-אופוק  בתקשורת העברית במטרה לייצר סיקור רחב, מגוון ומעמיק של הפעילות והמסרים של העמותה בבימות המרכזיות והמשפיעות בכלי התקשורת השונים: בעיתונות הכתובה, הדיגיטלית, ברדיו ובטלוויזיה. התפקיד כולל אחריות מלאה על כל מרכיבי הפעילות התקשורתית של סיכוי-אופוק בשפה העברית בערוצי התקשורת ובתקשורת הזרה על מנת לתמוך בפעילויות העמותה ולקדם את מטרותיה. הדובר.ת תקדם פרסומים תקשורתיים המכוונים להשפעה על מקבלי החלטות ומובילי דעה ואשר תומכים במהלכי שינוי מדיניות שמובילה העמותה, ולהשפעה על השיח הציבורי למען שוויון ושותפות בין יהודים לערבים בישראל, וכן לביסוס וחיזוק המוניטין של הארגון כגוף בעל עמוד שדרה מקצועי וערכי חזק. התפקיד כולל ניסוח המסרים התקשורתיים של סיכוי-אופוק וזיהוי הזדמנויות אקטואליות להשתלב ולהוביל את סדר היום הציבורי והתקשורתי למען קידום מטרות העמותה. 

מרכיבי התפקיד:

דרישות התפקיד:

יתרון:

מקום והיקף העבודה: 100% משרה. הסדרי העבודה גמישים – העבודה תתבצע מהבית וממשרדי סיכוי-אופוק בחיפה וירושלים.

המודעה מתייחסת לכל המינים והמגדרים. יש לשלוח קורות חיים ומכתב נלווה קצר (עד עמוד) המסביר מדוע את.ה מעוניינ.ת ומתאימ.ה לתפקיד לדוא"ל Jobs@sikkuy-aufoq.org.il. נא לציין בכותרת: הגשת מועמדות למשרת דובר.ת תקשורת עברית. הגשת מועמדות ללא קורות חיים ומכתב נלווה לא תישקל. המועד האחרון להגשת מועמדות 20.3.2022.

Silence is Golden